Szkolenia

Nasza firma prowadzi Ośrodek Szkolenia Zawodowego „Szagru”. Wspólnie z wykładowcami Politechniki Śląskiej organizujemy kursy zgrzewania rurociągów z tworzyw sztucznych metodą doczołową, polifuzyjną i elektrooporową.
Szkolenia są trzydniowe, przygotowują i uprawniają do pracy przy montażu rurociągów z tworzyw sztucznych. Składają się z zajęć teoretycznych i praktycznych zakończonych egzaminem przeprowadzonym przez przedstawiciela Ośrodka Szkolenia Zawodowego SZAGRU.

Po pomyślnym jego zdaniu, kursant otrzymuje "Zaświadczenie dla monterów rurociągów z tworzyw sztucznych", wydane przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego, które uprawnia do zgrzewania rurociągów z tworzyw sztucznych w tym gazociągów i wodociągów z PE oraz instalacji ciepłej i zimnej wody oraz C.O. z PP i PB.
W czasie trwania kursu organizator zapewnia wyżywienie - poczęstunek i obiad.

Umiejętności zdobyte podczas szkolenia nie tylko dają możliwość podjęcia pracy w firmach realizujących inwestycje budowlane, ale stwarzają również podstawy do założenia własnego przedsiębiorstwa.
Nasi specjaliści do spraw konstrukcji i technologii zawsze chętnie służą pomocą i udzielają bezpłatnych konsultacji kursantom nie tylko w czasie ale i po zakończeniu szkolenia.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu naszej sali konferencyjnej.

Jej zaletą jest doskonała lokalizacja przy DK nr 1. Naszą salę szczególnie polecamy przy organizacji: szkoleń, kursów językowych, rekrutacji, spotkań większych grup, prezentacji usług czy towarów. Sala jest wyposażona w profesjonalny sprzęt do prezentacji.  Istnieje możliwość skorzystania z usług kserograficznych za dodatkową opłatą, jak również obsługi cateringowej.